IN MEMORIAM ПОСЉЕДЊИ ПОЗДРАВ ЧЕДИ РИКАНОВИЋУ

Чедо Рикановић из Кореташа преминуо је јутрос у 63 години.
Опијело ће се служити у понедјељак, 24. октобра, испред куће жалости у Кореташима са почетком у 13.00 часова.
Тужна вијест о Чединој прераној смрти и прерани одлазак нашег драгог пријатеља, колеге и суграђанина, оставили су неизбрисиву празнину и тугу. Породица је остала без узорног оца а ми, који смо имали част и привилегију да радимо заједно са Чедом без непоновљиве људске величине који је плијенио својом добротом.
Рођен је 1959. године у Кореташима, општина Лопаре. Средњу техничку школу завршио у Марибору у Словенији.
Радио је у ФОП Лопаре на мјесту пословође транспорта.
Чедо је био одани члан Српске демократске странке Општинског одбора у Лопарама.
У више мандата обављао је дужност одборника у Скупштини општине Лопаре.
Рикановић је био дугогодишњи спортски радник. Волио је фудбал и Фудбалски клуб “Јединство” из Кореташа, на чијем је челу био.
Као спортски радник био је и потпредсједник Општинског Фудбалског савеза Брчко дистрикта и члан скупштине Фудбалског савеза Републике Српске.
Чедо је отац двоје дјеце.
Нека му је вјечна слава и хвала!