У Бијељини потписан Меморандум са Удружењем Центри Цивилних иницијатива

Удружење Центри Цивилних иницијатива и град Бијељина и општине Лопаре, Шековићи, Сапна и Теочак у Бијељини 29.11.2016. године потписали су Меморандум о разумјевању на пројекту „Побољшање система за превенцију и заштиту од поплава у општинама у граду Бијељина и општинама Лопаре, Шековићи, Сапна и Теочак“.
Пројекат је подржан од стране Делегације ЕУ у БиХ. Овим пројектом се жели и додатно побољшати општинска политика за превенцију/спречавање поплава, ојачати капацитете и ниво техничке опреме јединица Цивилне заштите у циљним општинама, очистити/санирати дио водотока и дренажних система, уз континуирано информисање грађана о потребама, плановима и мјерама у њиховим општинама по питању превенције/заштите од поплава.