Потписани уговори са још 5 приправника

Начелник општине Лопаре др Радо Савић потписао је уговоре са пет приправника са високом стручном спремом који ће обавити приправнички стаж у Општинској управи Лопаре. Уговори су потписани са два дипломирана економиста и три дипломирана правника, а до краја године планиран је пријем још 5 приправника. Начелник општине др Радо Савић и предсједник скупштине Миленко Ристић упознали су будуће приправнике са обавезама које их чекају током обављања приправничког стажа.
„У буџету општине Лопаре за 2016.годину, за ове намјене, планирано је 60.000 КМ. Активност aнгажовања приправника у Општинској управи Лопаре има континуитет,у младе људе треба улагати и дати им шансу“, рекао је начелник општине.
„Надам се да ћу овдје научити неке нове ствари које су ми потребне за даље напредовање и да ћу проширити познанства. Захвалио бих се начелнику на могућности која ми је пружена, јер није мала ствар данас одрадити приправнички стаж“, рекао је Јован Тодоровић, дипломирани економиста из Лопара.