Представљена књига поезије Данијеле Којић

У Центру за културу и информисање Лопаре 16. јуна 2016. године одржана је промоција прве збирке пјесама ,,Почетак краја“, ауторке Данијеле Којић из Прибоја.
О књизи су говорили ауторка Данијела Којић и Слободан Јовић, а пјесме је, поред ауторке, читала Жељана Пикула. Промоцији књиге присуствовао је начелник општине Лопаре др Радо Савић и народни посланик у НСРС др Желимир Нешковић.
Данијела Којић је рођена 15.10.1986. године у Тузли. Дипломирала је на Одсјеку за енглески језик и књижевност на Филозофском факултету у Тузли. Добитник је многобројних награда за поезију и кратку причу од којих издваја награду за поезију Душко Трифуновић (2013). Један је од аутора 24. међународног зборника ,,Гарави сокак“ (2013) и часописа за језик, књижевност и духовност ,,Бокатин Дијак“ (2014). Живи у Прибоју, на Мајевици.