Лопаре – Уређење улица, паркинга и приступних путева

Радовима у улици Десанке Максимовић почело је уређење улица, паркинга и приступних путева у граду и на територији општине. Упоредо се ради на уређењу паркинг простора код споменика и испред хотела у Лопарама. Започети су радови и у улици Васе Пелагића, а предвиђено је да се ураде и улице Доситеја Обрадовића, Милоша Обилића, Степе Степановића, Мајке Ангелине и улице у новом насељу Слатина. Општина Лопаре ће обзбиједити око 250. 000 КМ, колико износи вриједност радова, из кредита које добила од Свјетске банке за Пројекат хитног опоравка од поплава. Након завршетка ових радова у наредном периоду ће услиједити слични пројекти у Лабуцкој, Тобуту, Прибоју и још неколико мјесних заједница на подручју наше општине.