Додјела захвалница и диплома награђеним ученицима

У оквиру манифестације „Ђурђевданске свечаности 2016“ начелник општине Лопаре др Радо Савић уручио је дипломе и захвалнице ученицима и наставницима који су у протеклој години дана остварили најзначајније резултате на општинским, регионалним и републичким такмичењима.
Свечаном додјелом диплома и захвалница истакнути су бројни успјеси школа са подручја општине Лопаре које су ученици и њихови наставници остварили на општинским, регионалним и републичким такмичењима.
Одлични резултати ученика на разним такмичењима допринијели су побољшању квалитета наставног процеса као и развијању такмичарског духа код ученика.
„Општина Лопаре учествује у суфинансирању превоза ученика који похађају основне и средњу школу у Лопарама и помаже организацији школских такмичења“, рекао је начелник општине Лопаре.