Формиран први Привредни савјет општине Лопаре

У петак 5. јуна 2015. године формиран је Привредни савјет општине Лопаре на коме су привредници упознати са Правилником о раду и договорене активности за наредни период. За предсједника савјета изабран је Миодраг Стојановић, сувласник фирме д.о.о. „САС“ Прибој, а за потпредсједника Неђо Којић, власник д.о.о. „Ентеријер Којић“ Мачковац. Привредни савјет је савјетодавни одбор општине који прати сва питања која су од интереса за привреду и локални економски развој, предлаже локалној самоуправи активности и унапређење процедура, прати и процјењује извршење пројеката и стратегије за локални и економски развој, врши ревизију стратешког плана и плана имплементације и пружа савјетодавну подршку начелнику општине и одјељењу за привреду.