Пријем поводом Дана Републике

Поводом Дана и крсне славе Републике Српске, Светог архиђакона Стефана, начелник општине Лопаре др Радо Савић и општинско руководство организовали су пријем за свештенство, народне посланике, одборнике скупштине општине, представнике борачке организације, привредне, културне, спортске раднике и грађане регије и лопарске општине. Пријем је организован у холу Центру за културу. Др Радо Савић, начелник општине Лопаре, поздрављајући присутне госте, је подсјетио како је Република Српска створена и указао шта се у протеклој години дешавало на подручју општине, уз осврт на временске неприлике коју су проузроковале поплаве, одроне и клизишта, што је у великој мјери утицало да неки значајни пројекти за општину остану у другом плану.