НОВИ АСФАЛТ У БРИЈЕСТУ КОД ЛОПАРА

У селу Бријест код Лопара данас је асфалтирано 900 метара асфалтног пута за шта је издвојено 70.000 КМ заједничких средстава Владе Републике Српске, општине Лопаре и мјештана.

Начелник општине Лопаре Радо Савић заједно са руководством ове мајевичке општине и народним послаником Социјалистичке партије /СП/ Далибором Стевићем обишао је радилиште.

Савић је истакао да је овај пут важан те да се новим асфалтом рјешава један велики успон јер је ријеч о брдовитом терену.

-Највећу корист ће имати око 30 домаћинстава из овог дијела општине али и људи које користе своја имања- навео је Савић.

Народни посланик СП из Лопара Далибор Стевић рекао је да је Влада Српске у овом пројекту учествовала са 30.000 КМ.

-Веома битно је да локалне заједнице заједно са Владом Републике Српске рјешавају инфраструктурне проблеме-нагласио је Стевић.