ОДРЖАНА “ПРИБОЈСКА КОТЛИЋИЈАДА”

У Прибоју код Лопара данас је одржана “Прибојска котлићијада” која је окупила 45 екипа и више од 500 учесника, посјетилаца и гостију.

Предсједник Организационог одбора Горан Тасовац рекао да је ова друга по реду манифестација окупила дупло више екипа него претходне године.

Он је захвалио свима који су подржали ову манифестацију, а посебно општини Лопаре која је генерални покровитељ.

Захвалнице учесницима, пехаре и котлиће најбољима додијелили су челници ове мајевичке општине.

Начелник општине Лопаре Радо Савић изразио је задовољство добром организацијом и захвалио свима који су учествовали у припреми манифестације.

“Главни смисао данашњег дружења је ширење позитивне енергије, али и промоције Прибоја и природних љепота мајевичког краја”, навео је Савић.

Најбоља на котлићијади је била екипа “Фис” из Бијељине, другопласирана је екипа из Угљевика, док је трећепласирана екипа “Мега дрво” из Бијељине.

ОДРЖАНА “ПРИБОЈСКА КОТЛИЋИЈАДА”