НЕШКОВИЋ: СДС ФАВОРИТ

Општински одбор /ОО/ СДС-а у Лопарама започео је кампању стављанем потписа на “уговор са народом” који је понудио предсједнички кандидат ове странке Вукота Говедарица.
Кандидат СДС-а за посланика у Народној скупштини Републике Српске из ове мајевичке општине Желимир Нешковић изразио је задовољство јер на наступајућим изборима представља ову странку и изразио увјерење да ће СДС у Лопарама бити убједљив побједник.

“Квалитетним кандидатима, али и добрим и марљивим радом свих наших чланова СДС се издваја као фаворит за све понуђене листе”, рекао је Нешковић новинарима.

Он је напоменуо да у општини Лопаре у посљедње вријеме има помака у економским и у свим другим сферама.

Предсједник ОО СДС-а Лопаре Радо Савић рекао је да становници мајевичког краја потписују “понуђени уговор” које је послао Говедарица и да је то гаранција да ће он бити предсједник свих грађана Републике Српске.

“Грађани су жељни да имају прилику да се питају и после избора, не само за вријеме трајања кампање”, рекао је Савић.