Одржана презентација о производњи и откупу краставаца корнишона

Представници фирме „Агрона“ д.о.о.  из Живиница у сарадњи са Одјељењем за привреду и друштвене д…јелатности општине Лопаре одржали су 11. фебруара 2016. године презентацију  за пољопривреднике који су показали интерес за пословну сарадњу око узгоја и откупа краставаца корнишона.

Фирма „Агрона“ д.о.о. из Живиница преко пројекта „USAID Партнерство за развој агробизниса“ позива све заинтересоване пољопривреднике са подручја општине Лопаре да у наредних 10 – 15 дана одлуче да ли ће ући у ову врсту производње.

Овим пројектом обезбијеђен је откуп и сигурна исплата током цијеле сезоне, константна обука о узгоју корнишона, надзор стручног тима агронома и могућност подршке финансирања набавке комплетног репроматеријала за цијелу сезону.