Промоција реализованих пројеката Омладинске банке у 2015. години

У сали СО-е Лопаре 26. новембра 2015. године одржана је свечана презентација реализованих пројеката Омладинске банке Лопаре у сарадњи са Фондацијом Мозаик и Општином Лопаре.
У оквиру пројеката Омладинске банке Лопаре у току 2015. године реализовани су пројекти „Омладинско окупљалиште Пањик“, Милино Село, затим „Дјечије игралиште“, Бобетино Брдо, „Мање смећа – већа срећа“, „Корак по корак до знања“ и „Полицама до знања“.
Омладинска банка Лопаре је у 2015. години подржала 5 пројеката. Укупна вриједност реализованих пројеката износила је 16.175 КМ, од којих је износ од 8.303 КМ обезбијеђен као допринос група из заједнице, а износ од 7.872 КМ обезбијеђен из Фонда Омладинске банке Лопаре који су заједнички обезбиједили Општина Лопаре и Фондација Мозаик.
Општина Лопаре и Фондација Мозаик у оквиру четворогодишње сарадње
(2012 – 2015. године) на програму Омладинске банке Лопаре укупно су подржале 30 пројеката чија вриједност износи 80.819 КМ.