Успјешно завршен курс енглеског језика у Лопарама

У организацији Удружења грађана „Центар за лични и професионални развој“ и у сарадњи са „El-Roi“ Европским центром за образовање из Лондона реализован је пројекат пружања едукације енглеског језика за све грађане општине Лопаре. Професорица Данијела Којић изразила је захвалност на подршци Општини Лопаре и том приликом уручила захвалницу начелнику др Ради Савићу.
Курс је завршило 40 полазника који ће добити међународно признат цертификат за највиши ниво и моћи ће га користити приликом аплицирања за заснивање радног односа или даљег школовања како у БиХ-а тако и у иностранству. Овај пројекат се истовремено реализовао у 35 земаља свијета. Курс енглеског језика био је доступан свим грађанима општине Лопаре, а био је бесплатан за социјално угрожена лица.