Нови пројекти Омладинске банке

У оквиру пројеката Омладинске банке реализовани су пројекти „Омладинско окупљалиште пањик: Милино Село“ и „Дјечије игралиште у Бобетином Брду“. У оквиру пројекта „Омладинско окупљалиште“ направљен је терен за одбојку са заштитном оградом и рефлекторима, просјечен је пут до одбојкашког терена и омладинског дома.
Направљен је и омладински дом за окупљане младих. Вриједност пројекта је 8.000 КМ од тога допринос заједнице је 6.000 КМ и допринос Фондације Мозаик заједно са Општином Лопаре је 2000 КМ. У оквиру пројекта „Дјечије игралиште“ постављене су клацкалица, љуља, кућица за игру, тобоган, направљен је и простор са пјеском.Вриједност пројекта је 4.000 КМ. Од тога допринос заједнице је 2.000 КМ, а допринос Фондације Мозаик и Општине Лопаре је 2.000 КМ
У току 2015. године реализовани су и пројекти: „Мање смећа – већа срећа“, „Корак по корак до знања“ и „Полицама до знања“. Реализовано је 5 пројеката чија је укупна вриједност 18.000 КМ од чега је 10.000 КМ допринос Фондације Мозаик и Општине Лопаре, а допринос заједнице 8.000 КМ.