Општину Лопаре посјетио министар Глухаковић

Општину Лопаре је 10. јула 2015. године посјетио министар трговине и турзима РС, Предраг Глухаковић. На састанку је разговарано о проблемима са којима се суочава локална заједница везаним за обнову након прошлогодишњих поплава и клизишта као и о неким будућим развојним пројектима у области туризма и туристичким потенцијалима на Мајевици.
Начелник општине Лопаре је затражио од министра као члана Владе РС да се ангажује по питању, прије свега путне инфраструктуре око неких елементарних ствари, санације клизишта као и хоризонталне и вертикалне сигнализације те катастрофалног стања са нисконапонском мрежом и бројним другим инфраструктурним проблемима. Министар Глухаковић је обећао помоћ општини и предложио састанак у Влади РС крајем јула.