Начелник организовао пријем за најбољег информатичара

У уторак 9. јуна 2015. године организован је пријем у кабинету начелника општине Лопаре за Стеву Митрића, ученика деветог разреда ОШ „Свети Сава“ Лопаре који је освојио прво мјесто на републичком такмичењу из информатике. Стево је освојио и 1. мјесто на школском и општинском такмичењу и 5. мјесто на регионалном такмичењу из математике. Освојио је и прва мјеста на школском, општинском, регионалном и републичком такмичењу из информатике. На општинском такмичењу из атлетике освојио је 1. мјесто у бацању кугле и трчању на 100 m. Начелник општине Лопаре, Радо Савић честитао је Стеви на оствареним резултатима и зажелио пуно среће у будућем школовању и животу и том приликом уручио пригодне поклоне.