Изложба ратних фотографија Друге мајевичке бригаде

У Музеју Семберије, вечерас, уз велику посјећеност, отворена је ИЗЛОЖБА РАТНИХ ФОТОГРАФИЈА, ДОКУМЕНАТА И ПРЕДМЕТА ДРУГЕ МАЈЕВИЧКЕ ЛАКЕ ПЈЕШАДИЈСКЕ БРИГАДЕ. Уводна ријеч припала је Начелнику општине Лопаре Др Ради Савићу, који истакао значај и посебност борбе Српског народана на овим просторима, као и на улогу  ове бригаде у отаџбинско – ослободилачком рату.  О заслугама Друге лаке мајевичке бригаде и њеном ратном путу, говорио је Начелник бригаде Јовица Марковић. На успомену на хероје које су животе своје положили и дијелове тијела уградили у темеље Републике Српске, подсјетио нас је Драган Мркајић аутор изложбе. Изложби ратних фотографија присуствао је Министар Петар Ђокић из Министарства рада и борачко – инвалидске заштите, који је и отворио исту.