ИНФОРМАЦИЈА О СТАЊУ ОРГАНИЗОВАНОСТИ СЛУЖБЕ ЗА РАЗГРТАЊЕ СНИЈЕГА СА ЛОКАЛНИХ ПУТЕВА НА ПОДРУЧЈУ ОПШТИНЕ ЛОПАРЕ

Дана 19.11.2012. године у сали Скупштине општине Лопаре, Начелник је одржао састанак са грађанима општине Лопаре који су претходних година учествовали у акцијама разгртања снијега на коме је договорено да и ове године учествују у активностима чишћења снијега на локалним путевима по Мјесним заједницама.

Магистрални и регионалне путеве у проходном стању одржава предузеће „Бијељинапут“ а.д. Бијељина, Радна јединица Лопаре са својим људством и механизацијом.
Сви локални путеви на подручју општине Лопаре су проходни. Грађани евентуалне проблеме могу пријавити координатору господину Стеви Тодоровићу на број телефона (065/319-901).
Апелује се Заједницама етажних власника, домаћинствима и привредним субјектима да чисте снег и лед испред својих објеката.